30 Aralık 2015 Çarşamba

Bu Yıldan Beklentileriniz - Yıllar Geçse de 2


   Ahan'da bu yılı da devirdik:

  18'ime giriyorum girmesine de içimde çok buruk bir sevinç var. Lise'den ayrılmak hele de kurduğum dostluklar, yaptığımız haylazlıklar... Gerçekten anlatılmaz, yaşanılır..

Yeni yılın yeni bir sayfa açacağına vs. inanmıyorum daha doğrusu  durduk yere uğur getireceğine. İçindeki çocuğu öldürmeyen ve umut,sevgi besleyen her insan için  güzel şeyler bir kenarda onları bekliyor. Yeter ki sevelim birbirimizi kırıp dökmeden. Sonra uğur da gelir şans da...

Geçen yıl ''Yıllar Geçse de'' adlı bir konu seçmiştim. Bu sefer öyle bi kısıtlama yok. Geçen yıllarla ilgili bu yıldan beklentilerinizi anlatın. O da mı kesmiyor sizi yazın kafanıza göre bir şeyler...

O zaman ilk konu benden gelsin:

Bu yıldan beklentim:   Öyle çok büyük bir beklentim yok; ülkemin insanlarının içinde var olan sevgiyi dışarıya yansıtmasını ve mutlu olmalarını isterim. Sevdiklerimin yanımda olması ve kimseye muhtaç olmayışımın devam etmesi yeter de artar bana. (Bir de Ygs’yi kolay sorsunlar) :) 

Bu arada unutmadan ''Her Şey Güzel Olacak'' inan yeter.

Hadi Eyvole!
               


2 yorum :

  1. 2016'nın sonunda şunu diyebilmek istiyorum:

    “‘Yaz, gez, fotoğraf çek!’ Yeni söylemim bu oldu. Sıfır bebeğimizi büyütmeye devam ederken, ona bir de kardeş geldi. Sokaklarda fantastik insanlara ve onların müthiş hikayelerine tanıklık etmeye devam ederken, kitaptan yaramazlıklara yetecek kadar gelir geldi. Ve sağlıkta yine kimseye muhtaç olmadım.”

    YanıtlaSil
  2. "2016'nın bir gemiyi getirmesini, hiç umulmayan bir anda beklenilenin olmasını ve sınavlarda tüm dostlarıma başarı getirmesini dilerim."

    YanıtlaSil